Tirana, Albania photos & videos

1.2m Posts

Qete, paster, bukur... @diplomat.hotels

Qete, paster, bukur... @diplomat.hotels

6,414
33
Sot e fillova diten me keto dy ⭐️⭐️ @ori_nebijaj @isli_islami ne @wakeup_topchannel !#kuje

Sot e fillova diten me keto dy ⭐️⭐️ @ori_nebijaj @isli_islami ne @wakeup_topchannel ! #kuje

1,585
8
Wedding ❤️

Wedding ❤️

1,857
27
Luisi e gjeti pasaportën 😉✌
@edielashqiptare 
@enicobani 
#shiheminegjyq

Luisi e gjeti pasaportën 😉✌
@edielashqiptare
@enicobani
#shiheminegjyq

3,513
25
Suksesin e @shikokushluan e festojme me stafin tim me te mire ne bote tek me te miret @ilgustobistro 💜💜💜💜💜

Suksesin e @shikokushluan e festojme me stafin tim me te mire ne bote tek me te miret @ilgustobistro 💜💜💜💜💜

26,083
191
Gati per ta djegur sonte🔥 
Klanifornia!

Gati per ta djegur sonte🔥
Klanifornia!

42,629
167
Monday Workday 
Again 
@innospace_tirana

Monday Workday
Again
@innospace_tirana

564
3
Halloween is coming..We are getting ready..
#makeuptutorial #halloweencostume #halloweenmakeup #halloween2 
@likatule 💙

Halloween is coming..We are getting ready..
#makeuptutorial #halloweencostume #halloweenmakeup #halloween2
@likatule 💙

332
12
ALBUMI "KUMARA" NGA DON PHENOM ME TOTAL 13 KËNGË DHE 2 VIDEOKLIPE PUBLIKOHET NE YOUTUBE DHE NE TE GJITHA PLATFORMAT DIGJITALE ONLINE ME 25 TETOR. KLIKO LEARN MORE PER TE BERE PRE-ORDER NOW!!!

ALBUMI "KUMARA" NGA DON PHENOM ME TOTAL 13 KËNGË DHE 2 VIDEOKLIPE PUBLIKOHET NE YOUTUBE DHE NE TE GJITHA PLATFORMAT DIGJITALE ONLINE ME 25 TETOR. KLIKO LEARN MORE PER TE BERE PRE-ORDER NOW!!!

4,548
41

Latest Posts

2
0
Ju falenderojme qe na keni zgjedhur per te dekoruar  muret tuaja me letrat qe ne ofrojme.

Na vizitoni për tu njohur me koleksionet me te fundit!😊👌
•
•
•

Leter dhe veshje murale te nje cilesie te larte ,firmat me te mira europiane I gjeni ne dyqanet tona: 📍Inspiration ,Rr.e Barrikadave ☎️0682017030
📍Leter murale Comfort Decor ,Rr.Myslym Shyri ☎️0682051964 .

___________________________________________
#homedecor #home #homedesign #beautifulwallpaper #designer #architecture #stylishhome #stylish #moderndesign #wallpapershop #wall #wallpapers #walldecoration #wallpaper #beautifulhomes #classic  #letermuri #letermurale #wallpaperlovers #decorate #tirane #fotomurale #wallcovering #worthit #qualitytime #chooseus @letermuralecomfortdecorshop @letermuraleinspiration

Ju falenderojme qe na keni zgjedhur per te dekoruar muret tuaja me letrat qe ne ofrojme.

Na vizitoni për tu njohur me koleksionet me te fundit!😊👌
Leter dhe veshje murale te nje cilesie te larte ,firmat me te mira europiane I gjeni ne dyqanet tona: 📍Inspiration ,Rr.e Barrikadave ☎️0682017030
📍Leter murale Comfort Decor ,Rr.Myslym Shyri ☎️0682051964 .

___________________________________________
#homedecor #home #homedesign #beautifulwallpaper #designer #architecture #stylishhome #stylish #moderndesign #wallpapershop #wall #wallpapers #walldecoration #wallpaper #beautifulhomes #classic #letermuri #letermurale #wallpaperlovers #decorate #tirane #fotomurale #wallcovering #worthit #qualitytime #chooseus @letermuralecomfortdecorshop @letermuraleinspiration

0
0
25
0
2499 LEKË

2499 LEKË

0
0
2499 LEKË

2499 LEKË

0
0
2499 LEKË

2499 LEKË

0
0
4
0
This @status_anxiety bag intrigued in me a strage love for leopard prints 🤓#StatusAnxiety 
Bling bling from @ohzo_jewelry_byj ✨

This @status_anxiety bag intrigued in me a strage love for leopard prints 🤓 #StatusAnxiety
Bling bling from @ohzo_jewelry_byj

99
2
13
0
🔻
BMW X6
📂Viti prodhimi: 2010
📂Kambio : automat
📂Motorr : 3.5 nafte(pa taks luksi)
📂Cmimi: 22.000€ 0682364231
0695114828  #Bmw #X6 #Mperformance #Korce #Reklamoni #merrjepautovetura

🔻
BMW X6
📂Viti prodhimi: 2010
📂Kambio : automat
📂Motorr : 3.5 nafte(pa taks luksi)
📂Cmimi: 22.000€ 0682364231
0695114828 #Bmw #X6 #Mperformance #Korce #Reklamoni #merrjepautovetura

142
0
❌Keni probleme me Rrenien e Flokeve ???!!!
✍️ Humbja e flokëve është rezultat i mungesës së ushqyesve bazë, qarkullimit të zvogëluar në koke dhe çekuilibrit të hormoneve rreth folikulit të flokëve.
🔥Microneeding:
Injektimi i Serumit Hair Growth,i cili përmban një kombinim efektiv të Acidit Hialuronik dhe komponentëve natyralë (Panthelon,Hither,Ekstrakt Geshtenje dhe Keratin)që parandalon humbjen e flokëve dhe stimulon rritjen e flokëve të reja.
💎 Rekomandohet një sërë prej 10 trajtimesh max,ne varesi te tipologjise se lekures.
📸Rezultati ne foto,pas seances se 5,trajtimet vazhdojne...
⏰1 seance zgjat 30min-1 ore !
⏳Rezultatet behen te dukshme pas 2-3 muajve,3 seancat e para behen me diferenc 10-14 dite larg njera tjetres,dhe me pas duke i rralluar...
.
.
#philings_by_pamela #philings #philingsalbania #microneedling #microneedlingalbania #branco #philingsartist #hairgrowth #hairtreatment #alopecia #hairserum #hairgrowthserum #hairproducts #hairgoals #esthetician #beauty #philingsartist #brankobabicacademy #alipecia

❌Keni probleme me Rrenien e Flokeve ???!!!
✍️ Humbja e flokëve është rezultat i mungesës së ushqyesve bazë, qarkullimit të zvogëluar në koke dhe çekuilibrit të hormoneve rreth folikulit të flokëve.
🔥Microneeding:
Injektimi i Serumit Hair Growth,i cili përmban një kombinim efektiv të Acidit Hialuronik dhe komponentëve natyralë (Panthelon,Hither,Ekstrakt Geshtenje dhe Keratin)që parandalon humbjen e flokëve dhe stimulon rritjen e flokëve të reja.
💎 Rekomandohet një sërë prej 10 trajtimesh max,ne varesi te tipologjise se lekures.
📸Rezultati ne foto,pas seances se 5,trajtimet vazhdojne...
⏰1 seance zgjat 30min-1 ore !
⏳Rezultatet behen te dukshme pas 2-3 muajve,3 seancat e para behen me diferenc 10-14 dite larg njera tjetres,dhe me pas duke i rralluar...
.
.
#philings_by_pamela #philings #philingsalbania #microneedling #microneedlingalbania #branco #philingsartist #hairgrowth #hairtreatment #alopecia #hairserum #hairgrowthserum #hairproducts #hairgoals #esthetician #beauty #philingsartist #brankobabicacademy #alipecia

4
0
Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 4-Matic 162.000km origjinale. Viti 2013. Super Full option. E sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa. 
Look AMG 
Fenera me Led xenon-bixenon 
Xhama te zinj origjinal 
Tavan xhami panoramik 
Sedilje perpara dhe mbas me ngrohje 
Timon me ngrohje 
Amortizator
Pasqyra me trekendesha 
Sistem autofrenimi 
Distronic Plus Autopilot
Karikator disqesh per muzik 
Bokse Harman Kardon 
Pasqyra me palosje 
Sensora parkimi + kamera 
Parkim Automatik
Ambient lighting (3 ngjyra) 
Ndezje me buton 
Makina hapet dhe mbyllet me gisht 
2 Celesa 
Cmimi: 24900€ i diskutushem (Jo nderime) nr: 0693255222 #mercedesbenzml #sportedition #ml #luxurycars #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 4-Matic 162.000km origjinale. Viti 2013. Super Full option. E sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa.
Look AMG
Fenera me Led xenon-bixenon
Xhama te zinj origjinal
Tavan xhami panoramik
Sedilje perpara dhe mbas me ngrohje
Timon me ngrohje
Amortizator
Pasqyra me trekendesha
Sistem autofrenimi
Distronic Plus Autopilot
Karikator disqesh per muzik
Bokse Harman Kardon
Pasqyra me palosje
Sensora parkimi + kamera
Parkim Automatik
Ambient lighting (3 ngjyra)
Ndezje me buton
Makina hapet dhe mbyllet me gisht
2 Celesa
Cmimi: 24900€ i diskutushem (Jo nderime) nr: 0693255222 #mercedesbenzml #sportedition #ml #luxurycars #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

18
0
12
0
😻👀Sapo ka mberitur seti  me i kërkuar  ne kete sezon ...🗣👀
----------------------------------------------------------------------------
🧐💌I pergatitur me detaje dhe plotesisht origjinale i jep këtij seti veçantine e dukshme 📌📌📌Po ti shihni ngjyrat jane tipike te vjeshtes e ideuar per tu mbajtur ne ambinete pune, ne ambiente shkolle dhe kudo tjeter.
🔥🔥🔥Jane 3 në 1 dhe te përgatitura me detaje të diferencuara ⤵️⤵️⤵️⤵️ 📌📌📌 100% Origjinale,Louis Vuitton pochete KIRIGAMI 3 📤E nese pyesni permbajtjen ajo eshte nga Lëkurë e butë ...⤵️⤵️⤵️⤵️ E mrekullueshme per kedo, pse jo edhe per dhuraten qe keni ne mendje te  beni koheve te fundit...
⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️✅✅✅✅✅✅✅ ⭐⭐Na kontaktoni ne Dm per me shume detaje.
Mos harroni  canta eshte 100% Autentike📤📤

😻👀Sapo ka mberitur seti me i kërkuar ne kete sezon ...🗣👀
----------------------------------------------------------------------------
🧐💌I pergatitur me detaje dhe plotesisht origjinale i jep këtij seti veçantine e dukshme 📌📌📌Po ti shihni ngjyrat jane tipike te vjeshtes e ideuar per tu mbajtur ne ambinete pune, ne ambiente shkolle dhe kudo tjeter.
🔥🔥🔥Jane 3 në 1 dhe te përgatitura me detaje të diferencuara ⤵️⤵️⤵️⤵️ 📌📌📌 100% Origjinale,Louis Vuitton pochete KIRIGAMI 3 📤E nese pyesni permbajtjen ajo eshte nga Lëkurë e butë ...⤵️⤵️⤵️⤵️ E mrekullueshme per kedo, pse jo edhe per dhuraten qe keni ne mendje te beni koheve te fundit...
⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️✅✅✅✅✅✅✅ ⭐⭐Na kontaktoni ne Dm per me shume detaje.
Mos harroni canta eshte 100% Autentike📤📤

7
0
🍂🍁Set çarçafësh me material të ngrohtë e te butë Velvetinë ose Fanellatë me push për stinën e ftohtë! Zgjidhni modelin e preferuar me përmasat që dëshironi! Dërgesat brenda dhe jashtë Shqipërisë brenda një kohe shumë të shkurtër! Për porosi na kontaktoni me mesazh ose na shkruani në Whatsap 🤗  #carcaf #porosittani #familje #shtepi  #mami #çarçafe#blionline #fanellate #velvetine #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #beratcastle #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositnëinstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline

🍂🍁Set çarçafësh me material të ngrohtë e te butë Velvetinë ose Fanellatë me push për stinën e ftohtë! Zgjidhni modelin e preferuar me përmasat që dëshironi! Dërgesat brenda dhe jashtë Shqipërisë brenda një kohe shumë të shkurtër! Për porosi na kontaktoni me mesazh ose na shkruani në Whatsap 🤗   #carcaf #porosittani #familje #shtepi  #mami #çarçafe #blionline #fanellate #velvetine #carcafdopio😙 #carcafe #mami #porositonline #shkoder #elbasan #saranda #shtepi #tirana #tirana #beratcastle #albania #durres #tropoje #kukes #korce #lushnje #sarande #elbasan #porositnëinstadirect #pogradec #vlore #fier #idedhuratash #qendistari_artline

3
0
🔴 Ford Puma 2019
⠀
Në fund të qershorit 2019, Ford prezantoi crossover-in e ri kompakt Puma. Vlen të përmendet se modeli Puma për markën Ford nuk është i ri. Në periudhën nga 1997 deri në 2002 në modelet e kompanisë kishte një coupe Puma me dy dyer, ndërtuar në platformën e hatchback Ford Fiesta të gjeneratës së katërt. Crossover-i i ri Ford Puma është gjithashtu në marrëdhënie të drejtpërdrejtë me modelin Fiesta, por tashmë atë të gjeneratës së shtatë.
Makina e re në të ardhmen duhet të zëvendësojë në treg makinën Ford EcoSport, për të cilën blerësit kanë shumë ankesa...
⠀
Lexo më tej: www.onlyauto.al

#makina #makine #car #vetura #autovetura #shqiperia #shqiperi #fordpuma #ford #fordpuma2019

🔴 Ford Puma 2019

Në fund të qershorit 2019, Ford prezantoi crossover-in e ri kompakt Puma. Vlen të përmendet se modeli Puma për markën Ford nuk është i ri. Në periudhën nga 1997 deri në 2002 në modelet e kompanisë kishte një coupe Puma me dy dyer, ndërtuar në platformën e hatchback Ford Fiesta të gjeneratës së katërt. Crossover-i i ri Ford Puma është gjithashtu në marrëdhënie të drejtpërdrejtë me modelin Fiesta, por tashmë atë të gjeneratës së shtatë.
Makina e re në të ardhmen duhet të zëvendësojë në treg makinën Ford EcoSport, për të cilën blerësit kanë shumë ankesa...

Lexo më tej: www.onlyauto.al

#makina #makine #car #vetura #autovetura #shqiperia #shqiperi #fordpuma #ford #fordpuma2019

2
0
|| KUSH do #floke super te shendetshem dhe #gri ?! @martasaridag e di shume mire cilesine e sherbimit 😍 F L O K E -G R I me nje super formule te re, pa komponemt demtues dhe mbi te gjitha super te shenderitshem 🔥|| ————————————————————
🗓DM per REZERVIME ————————————————————
#hair #ombrehair #haircolor #vuralsaridag #royalhair #royalvural #vuralhair #hairdye #hairdo #haircut #shorthairdontcare #style #braid #fashion #instafashion #strighthair #ondehair #longhair #curly #blonde #brunet #brown #redish @inoa @loreal

|| KUSH do #floke super te shendetshem dhe #gri ?! @martasaridag e di shume mire cilesine e sherbimit 😍 F L O K E -G R I me nje super formule te re, pa komponemt demtues dhe mbi te gjitha super te shenderitshem 🔥|| ————————————————————
🗓DM per REZERVIME ————————————————————
#hair #ombrehair #haircolor #vuralsaridag #royalhair #royalvural #vuralhair #hairdye #hairdo #haircut #shorthairdontcare #style #braid #fashion #instafashion #strighthair #ondehair #longhair #curly #blonde #brunet #brown #redish @inoa @loreal

4
1
65
0
2
0
Përshëndetje miq dhe një fillim jave sa më të mbarë. Një tjetër ditë e bukur mes-vjeshte na pret, plot diell dhe ngjyra.
#adelascrafthouse #since2016 #handmadeworld #handmadecreations #handmadedolls #handmadeunicorndoll #handmadepersonalizeddoll #personalizedgifts #happymonday #buyhandmade #supporthandmade

Përshëndetje miq dhe një fillim jave sa më të mbarë. Një tjetër ditë e bukur mes-vjeshte na pret, plot diell dhe ngjyra.
#adelascrafthouse #since2016 #handmadeworld #handmadecreations #handmadedolls #handmadeunicorndoll #handmadepersonalizeddoll #personalizedgifts #happymonday #buyhandmade #supporthandmade

2
0
I'u mirëpresim cdo dite per te shijuar ushqimet tona sipas deshires tuaj 👏🍽🤗❤❤@peshkifresketvlora

I'u mirëpresim cdo dite per te shijuar ushqimet tona sipas deshires tuaj 👏🍽🤗❤❤@peshkifresketvlora

9
0